Start IEdycja akademia prof
I EDYCJA
Droga do energetyki obywatelskiej i prosumenckiej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Gołoś   
poniedziałek, 14 października 2013 19:27

 

bbbb

 

Droga do energii obywatelskiej i prosumenckiej

Dnia 10 pażdziernika 2013r o godz. 10:00 w Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej odbył się wykład specjalistyczny, wykład wygłosił Prezes Zarządu Instytutu Energetyki Odnawialnej Pan Grzegorz Wisniewski. Tematyka wykładu dotyczyła technologii energetyki prosumenckiej. 

Poniżej zamieszczamy prezentację z wykładu.

Więcej…
 
Wykład tematyczny- Budynki pasywne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Gołoś   
poniedziałek, 05 listopada 2012 19:19

 

Budynki_pasywne Wykład temetyczny - Budynki Pasywne

Dnia 24.października 2012r.godz. 8:00 w Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej odbył się wykład tematyczny:Tematem wykładu było Budownictwo Pasywne. Uwaga słuchaczy skupiona została szczególnie na zagadnieniu takim jak - Budownictwo pasywne to standard wykonania obiektów, który zapewnienia bardzo dobre parametry izolacyjne i zastosowania szeregu rozwiązań, które mają na celu ograniczenia zużycia energii w trakcie eksploatacji obiektu budowlanego.

 

Więcej…
 
Budownictwo szkieletowe drewniane
Wpisany przez Beata Gołoś   
piątek, 23 grudnia 2011 17:28

 

523 listopada 2011r. - Wykład Tematyczny

Dnia 23.11.2011r. w Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej odbył się wykład tematyczny: Technologia w budownictwie, funkcjonowanie obiektów wbudowanych w standardzie domu pasywnego (15kWh/(m2 *rok)) i energooszczędnego (24kWh/(m2 *rok). Wykład został wygłoszony przez Pana Romana Kopytiuka, specjalistę praktyka z ponad 8 letnim doświadczeniem w budownictwie będącego pracownikiem bialskiej firmy ARCH-DOM zajmującej się budową domów jednorodzinnych.  

Poniżej zamieszczamy prezentację do pobrania.

 

 

Więcej…